طراحی سازه ساختمانی

طراحی سازه – گروه مهندسی عمران بهزاد

گروه مهندسی عمران بهزاد از مهندسان ساختمان و طراحان زبده با بهره‌گیری از دانش نامحدود آنها و با استفاده از متریال های ساختمان سازی برای طراحی سازه ها بهره می برد. این گروه همچنین با در نظر گرفتن المان های تاثیر گذار و تصورات مشتریان خود با کشیدن نقشه با توجه به نیاز و خواست مشتریان برای زیبایی و ظاهر بنا اقدام می کند.

طراحی سازه یک عمل است

این علم، یکی از شاخه های علوم مهندسی است که با بهره‌گیری از آن مهندسان گروه بهزاد، سازه های با طراحی زیبا و چشم نواز به همراه ساختاری پایدار، وارد طراحی و اجرا طرح می شوند. طرحی دقیق و تحلیل رفتارهای سازه در آینده با برنامه ریزی دقیق و منظم باعث کاهش چشم گیری در هزینه های جانبی می شود. همچنین در آینده نیز می توان برنامه ای منظم و دقیقی را اجرا کرد. این سازه ها می توانند بارهای اضافی وارد شده بر کل سازه را تحمل کنند و مقاومت های بالای را در طول سالیان متمادی بدون هزینه اضافی را برای استواری بیشتر بنا با توجه به حوادث غیرقابل پیش بینی داشته باشند.

مراحل و برنامه ریزی های طراحی سازه

کارشناسان و مهندسین گروه مهندسی عمران بهزاد در مراحل اولیه طراحی و برنامه ریزی تمامی الزامات لازم برای طراحی سازه، تجهیزات لازم و همچنین ماشین آلات مورد نیاز را به دقت بررسی می کنند. با این کار طرح اولیه و شکل نهایی پروژه به خوبی برای سازنده مشخص شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرا طرح با توجه به برنامه ریزی های انجام شده مهندسین راهکارهای جایگزین را پیشنهاد می دهند.

طراحی سازه گروه مهندسی بهزاد

همواره در طراحی بنای ایده آل بسیاری از موارد حائز اهمیت است. این موارد می تواند به زیبایی ظاهری یا استفاده از متریال های به روز و با کیفیت با توجه به سلیقه سازنده اشاره کند. علاوه بر آن کارایی بالای آن می تواند بسیار قابل توجه نیز باشد. در طراحی یک سازه باید به زمان، هزینه ها و بودجه نهایی و علی الخصوص به قوانین و مجوزهای لازم برای اجرای طرح توجه ویژه ای داشت.

طراحان گروه مهندسی عمران بهزاد نقشه نهایی بنا را با استفاده از نرم افزارهای به روز دنیا به طور حرفه ای انجام می دهند. طراحان ما هموراه در تلاش برای هرچه زیباتر و دقیق تر شدن بنای سازه هستند. ترسیم نسخه فیزیکی برای مهندسان و مشتریان قدم بعدی است که در اختیار آنان قرار می گیرد.

طراحی فیزیکی سازه

قدم بعدی که بسیار اساسی و مهم است طراحی فیزیکی سازه است.  چرا که فوندانسیون و اساس کار در این مرحله ریخته می شود. در این مرحله که همراه با پیچیدگی های خاص خود است و نیازمند مهارت و تجربه بالایی است باید حتما توسط تیم متخصصی از مشاوران، طراحان، مهندسین و متخصصین نرم‌افزار انجام شود.

در این مرحله کارشناسان ما به جنس متریال های مورد استفاده، محاسبات دقیق ریاضی و خواص فیزیکی و مکانیکی سازه دقت می کنند. یکی از مهمترین محسابات توجه به محل قرار گیری و فشار وارده بر ستون ها است که به طور دقیق ارزیابی و محاسبه می شود.

یکی از مهمترین ویژگی های ما این است که به استاندارد های جهانی و مهمترین موارد زیست محیطی توجه می کنیم و سازه شما در آینده نیز هیچگونه عامل مضرری برای محیط زیست نخواهد داشت.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها